REAL GUN DAY

Pátek 1. 6. 2018 – Real Gun Day (návštěva továrny nebo střelnice)
Pozor u účastníků programu Real Gun Day je požadován příjezd a registrace ve čtvrtek (uzávěrka registrací ve 20:00 hod., pozdější registrace je možná na základě předchozího avíza).

CZ Uherský Brod – návštěva továrny

Využijte jedinečnou šanci navštívit jinak veřejnosti zcela uzavřené výrobní prostory České zbrojovky Uherský Brod, v nichž se vyrábí slavné zbraně značky CZ. Pro účastníky programu bude připravena speciální dvouhodinová komentovaná prohlídka. Trasa prohlídky vás zavede do haly CNC obrábění, v níž se vyrábí závěry a další díly zbraní, budete mít možnost seznámit se s výrobním procesem ve slévárně a také s výrobou přesných hlavní. Třešničkou na dortu pak bude návštěva malého privátního muzea CZ Uherský Brod, kde vás seznámí s historií značky a jejími produkty.

Odjezd autobusu z Oldřichova do CZ Uherský Brod v 7:00 hod., plánovaný návrat v 19:00 hod.

Účastnický poplatek a kapacitní omezení:
– poplatek: 1125 Kč/osoba (platí každý účastník)
– kapacita 30 osob, které se kvalifikují v soutěži

Poznámka:
– Jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště a číslo občanského průkazu/pasu budou od účastníků požadovány předem pro urychlení vstupu.
– V ceně účastnického poplatku je zahrnuta doprava autobusem z Oldřichova do Uherského Brodu a zpět, sponzorská návštěva továrny CZ Uherský Brod a oběd v závodní jídelně. Jednotlivé položky obsahu nelze z účastnického poplatku odečítat.
– Pořizování fotografií a video v průběhu celé exkurze po továrně je přísně zakázáno. Telefony, kamery a fotoaparáty se ukládají do boxů na vrátnici.


10 zbraní 100 ran

Využijte jedinečné šance vyzkoušet 10 slavných zbraní z produkce CZ Uherský Brod a dalších výrobců na bývalé vojenské střelnici v Olešku pod dozorem zkušených instruktorů společnosti Hard Task, kteří se rekrutují z bývalých příslušníků ozbrojených sil a policistů.
Odjezd autobusu č.1 z Oldřichova do Oleška v 7:00 hod., předpokládaný návrat v 16:00 hod.
Odjezd autobusu č.2 z Oldřichova do Oleška v 10:00 hod., předpokládaný návrat v 19:00 hod.

Obsah střeleckého balíčku:
CZ 805 BREN – 15 ran
CZ SCORPION EVO 3 – 15 ran
CZ SA Vz.58 – 10 ran
CZ SA Vz. 61 Škorpion – 10 ran
útočná puška stylu M4 – 10 ran
H&K MP5 – 10 ran
Brokovnice Remington 870 – 7 ran
revolver .44 – 5 ran
pistole CZ P-10 C, nebo Glock 17 – 15 ran
odstřelovací puška Remington 700 – 3 rány

Účastnický poplatek a kapacitní omezení:
– poplatek: 3750 Kč/osoba
– kapacita 100 osob

Poznámka:
– Jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště a číslo občanského průkazu/pasu budou od účastníků požadovány předem pro urychlení registrace na střelnici.
– V ceně účastnického poplatku je zahrnuta doprava autobusem z Oldřichova do Oleška a zpět, střelecký balíček a oběd. Jednotlivé položky obsahu nelze z účastnického poplatku odečítat.
– Striktní pravidlo 0 ‰ alkoholu pro účast na střelbách!